Verslo sektorius

 • UAB "Terra Modus"

  Ramūnas Mockevičius, UAB "Terra Modus" direktorius

  Konsultantai padėjo išspręsti tą problemą, dėl kurios ir buvo pasamdyti. Dainius tikrai sugebėjo labai įsigilinti į darbų padalinimo procesą, kuris ir mums yra gana sudėtingas. Diegiant ISO Eglė puikiai viską sudėliojo į „UAB “Terra Modus” valdymo sistemą“. Neįsigilinus to padaryti būtų nelabai įmanoma.

  Mums patiko Eglės ir Dainiaus: 

  profesionalumas – supranta apie ką kalba;
  patirtis – turi realių pavyzdžių;
  konkretumas – kaip sutariam taip ir bus;
  praktiškumas – pataria kas veikia, o kas ne. Geras pavyzdys su KPI, kuriuos vis dar bandom įdiegti.

  Tikrai rekomenduotume kitoms įmonėms Lean sektorių.

 • UAB "Vitral"

  Vytautas Pranulis, UAB „Vitral“ direktorius

   

  "Konsultantai padėjo perorganizuoti ir atpiginti langų rėmų gamybos liniją vadovaujantis srauto ir išlygintos gamybos metodais. Tai leido: 

  a) sumažinti darbuotojų skaičių, 

  b) standartizuoti darbo vietas, 

  c) iki minimumo sumažinti kasdienį organizacijos valdymą.

  Prie organizacijos kultūros gerinimo prisidėjo vizualinėmis priemonėmis valdoma darbo vietų tvarka."

   

 • UAB "Terekas"

  Juozas Maksvytis, UAB „Terekas“ generalinis direktorius

   

  "Sudarėme 16 mėnesių Lean diegimo programą ir investuodami į Lean siekėme sutaupyti. Konsultantai vedė per pokyčius, kurių dėka pasiektas numatytas finansinis rezultatas. Per šį laikotarpį gamybos organizavimas tapo skaidresnis ir atvėrė galimybes tolesniems pokyčiams. Tęsiame Lean diegimą ir  bendradarbiavimą su verslo problemas suprantančiais Idėjų sektoriaus konsultantais"

   

 • UAB "Betonika"

  Vytautas Niedvaras, UAB „Betonika“ vykdantysis direktorius

   

  "Dainiaus Urbanavičiaus komanda parodė kaip galima efektyvinti gamybos organizavimą, vadovavo Lean 6 Sigma projektams su ekonominiu pagrindimu. Vertės srauto žemėlapių pagalba pertvarkėme procesus, darbuotojai pajuto pokyčių naudą ir įsitraukė į tobulinimą. Konsultantai dirbo kvalifikuotai ir profesionaliai. Rekomenduoju."

   

 • UAB "Stansefabrikken"

  Virgilijus-Linas Vilimas, UAB "Stansefabrikken" cecho vadovas

   

  "Atlikta CNC štampavimo baro įrankių keitimo, staklių derinimo „SMED“ sesija. Sugebėjome pažvelgti į rutininius darbus kitu kampu. Tai kas atrodo yra natūralu, priimtina ir nusistovėję pamatėme kitu kampu. Įmonės viduje supratome, kad dar yra kur tobulėti ir siekti geresnių rezultatų. Pradžia buvo sunki, tik dėka konsultantės Eglės sugebėjome „prajudinti ledus“. Kokia reali nauda, dar anksti spėlioti. Žinoma tikimasi geriausio.Mokymo procesas atliktas profesionaliai. Eglė sugeba suvaldyti ir sudominti darbuotojus siekiant naujų iššūkių. Mokymus ir pačią konsultaciją rekomenduočiau ir rekomenduosiu. "

   

   

 • AB “Klaipėdos pienas”

  Aušra Bružienė, AB “Klaipėdos pienas” gamybos viršininkė

   

  Dainius Urbanavičius subūrė kolektyvą darniam darbui, kurio metu kiekvienas išsakė savo mintis ir pasiūlymus, kurie susidarė į procesus mokymų metu pažvelgus kitu kampu. Gamybos išlyginimas, turint sezoninio produkto gamybą, - sunkus ir daug dėmesio reikalaujantis darbas. Mokymų metu labai vaizdžiai ir aiškiai buvo mokoma, kaip suskirstyti produkto gamybą atskirais periodais, kaip nusistatyti gamybos MIN ir MAX, ir kokiais metodais skaičiuotis išlyginimą.

  Konsultantė Eglė Kuklieriūtė su kolektyvu mokymų metu gamyboje sugebėjo atlikti daug darbų, kurie iš pradžių atrodė neįmanomi. Jos pravesti mokymai davė daug naudos. Palaikomieji 5S auditas leidžia toliau išlaikyti tvarką ir ją tobulinti. Vyksta tolimesnė standartizacija. Intensyviai dirbama SMED ir TPM procesų tobulinime.

   

 • UAB "B-NOVO technologies"

  Daiva Jankuvienė, UAB "B-NOVO technologies" direktorė

  Konsultantas Dainius Urbanavičius UAB „B-NOVO Technologies“ teikė paslaugos (klientų konsultavimo ir produkto diegimo) tobulinimo konsultacijas pritaikant Kaizen, 7 iššvaistymų ir A3 metodus. Taip pat tobulinome problemų sprendimo ir neatitikčių valdymo procesą. Esame dėkingi Dainiui už pastangas įtraukiant darbuotojus į organizacinių problemų sprendimą. Dėkojame už pagalbą, prireikus konsultacijos nuolat kreipiamės patyt ir rekomenduojame kitiems.