Kodėl mes?

Mes esame tikri praktikai. Vedantieji konsultantai yra buvę daugiamečiai organizacijų pirmieji asmenys, kurie niekada nenustojo tobulėti.

Mes esame darę tai, apie ką kiti sužino mokymuose.

Mūsų požiūris – pragmatiškas, kuriama vertė - pamatuojama

Mes nuoširdžiai siekiame būti Jums finansiškai naudingi. Matuojame savo patarimų finansinę naudą, todėl žinome, kad mūsų paslaugos klientui visada atsiperka, dažniausiai - daugiau nei du kartus. Per kelis metus sukūrėme daugiau nei 4 mln. eurų vertės klientams.

Lean sektorius – jau 15 metų auganti ir puikiai subalansuota patirties bei novatoriškumo komanda, vedama Dainiaus Urbanavičiaus.

Mes daug dėmesio skiriame produktų tobulinimui (matuojame šį rodiklį), kad visi mūsų klientai būtų patenkinti.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų šūkyje “Ateitį kuria vertė” užkoduota tai, kuo mes gyvename – tai vertės kūrimas Jums.

Kadangi Lean atsirado iš biednumo, ribotų biudžetų ir griežto taupymo, mes atviraujame: mūsų Lean – jokių “filosofijų”, tik pinigai.

Iš Lean klientai tikisi efektyvaus pokyčio, o ne mokymų. Mūsų Lean produktai išskirtinai sufokusuoti į greitus pokyčius:

  1. Mes per 1 valandą supažindiname su laukiamu pokyčiu ir imamės jį įgyvendinti – neužsiimame jokių “filosofijų” dėstymu.
  2. Mes neužduodame namų darbų (nebent tai būtų duomenų surinkimas, kur mes negalime pagelbėti).
  3. Mes siekiame, kad investicija į konsultacijas atsipirktų per metus. Tačiau, jei pagrindiniu Lean prioritetu pasirinkote ne ekonominę naudą, bet darbuotojų saugumą (ką norėtumėte didinti), darbo kultūros kėlimą (kurią norėtumėte formuoti kitokią), tuomet ši logika negalioja.